Subtelny i elegancki plafon Avila, idealny do jasnych wnętrz

Plafon Avila jest uniwersalnym typem oświetlenia, który sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, kuchni, gabinecie. Łatwo zgrać go z wystrojem, szczególnie w chłodniejszych barwach. Jego design sprawia, że może być oświetleniem do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i eklektycznym. Rozjaśnia pomieszczenia nie tylko wieczorem, kiedy świeci, ale także w ciągu dnia, a to ze względu na jasną kolorystykę. Pasuje do wnętrz eleganckich i przestronnych.

Plafon Avila został wykonany z metalu i szkła. Ma stelaż, którego powyginane ramiona dają wrażenie ruchu, dzięki czemu oświetlenie zyskuje na dynamice. Klosze są bardziej klasyczne w kształcie, a ich dolną część zdobi niewielki, gustowny dekor w formie srebrnego wykończenia. Avila to lampa trójpłomienna, więc potrzebujesz do niej trzech żarówek o gwincie E27 – można dobrać do niej żarówki LED. Kolory lampy to biel (stelaż i klosze) oraz srebrny (dekor). Wymiary wynoszą: 46 × 30 cm.

Biały plafon Avila pasuje do jasnych wnętrz w białych lub pastelowych kolorach. Oczywiście można stylizować go także na ciemniejszym tle. Doskonale współgra z meblami białymi i z jasnego drewna.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 30 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon