Plafon Avila – minimalistyczne bańki

Jeśli podoba Ci się wystrój wnętrz z lat 60. i 70., postaw na ten prosty model. Wniesie on do wnętrza spokój i stonowaną elegancję. Plafon Avila pasuje do domu z elementami vintage, w stylu modernistycznym, industrialnym oraz skandynawskim. Plafon możesz wykorzystać np. w przedpokoju, salonie czy w sypialni, gdzie świetnie będzie łączyć się z meblami o prostych liniach i bez ozdób, wykonanymi z ciemnego drewna. W połączeniu z nimi oraz z mięsistymi tkaninami stworzy w takiej sypialni klimat sprzyjający odpoczynkowi.

Rozgałęziony designerski plafon posiada solidny metalowy stelaż pomalowany na czarno. Na nim osadzone są dwa klosze z dymionego szkła, przez które dyskretnie prześwitują żarówki. Ten efekt nadaje lampie surowy, loftowy charakter. Lampa posiada wymiary 50 x 57 x 18 cm, dzięki czemu będzie wyglądać najbardziej proporcjonalnie w średniej wielkości wnętrzu.

Do plafonu dobierz dwie świetlówki typu E27 o mocy max. 60W. Avila posiada klasę szczelności IP20. Klosze lampy chronią lampę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm oraz większymi.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 57 cm
Do pobrania