Plafon Ayana – oświetlenie, które robi wrażenie

Dekoracyjny i oryginalny plafon Ayana to oświetlenie idealne do wnętrz, urządzonych w stylu glamour i nowoczesnym. Zdecydowanie podnosi on walory estetyczne pomieszczenia i przyciąga uwagę każdego, kto wchodzi do środka. Plafon Ayana może znajdować się w salonie, sypialni, przedpokoju, jadalni, kuchni. Może również służyć jako piękne oświetlenie cichej, klimatycznej kawiarenki. Jego ciepła kolorystyka i efektownie rozpraszane światło sprawiają, że pomieszczenia rozświetlone plafonem Ayana nabierają tajemniczego uroku.

Plafon Ayana zrobiony jest z metalu, szkła i kryształków K5. Ma kształt czworokąta, którego warstwy (metalowa i szklana matowa) wpływają na swoją kolorystykę, tworząc bardzo przyjemne wizualnie wrażenie. Ozdobne, lśniące kryształki, w których odbija się światło, dopełniają atrakcyjnego efektu. Źródłem światła są trzy żarówki o gwincie E27. Najlepiej wybrać dedykowane do lampy żarówki LED. Kolorami plafonu są złoty (metal), opalizujący (szkło) i szampański (kryształy). Wymiary wynoszą: 42 × 42 × 8,5 cm.

Plafon Ayana najlepiej prezentuje się na ciemnym tle, ponieważ widać wtedy wszystkie jego atuty. Doskonale zgrywa się z drewnianymi meblami w odcieniach ciemniejszego brązu.

Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 8,5 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.