Plafon Ballerina - finezyjny i elegancki

Szukasz stylowego oświetlenia sufitowego? Plafon Ballerina to oryginalna propozycja, która łączy wysokiej jakości materiały z fantazyjnym designem i klasycznym kształtem. Lampa pięknie prezentować się będzie w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach, nadając atrakcyjnego charakteru każdemu wnętrzu.

To, co wyróżnia plafon Ballerina to okrągły plafon o średnicy 32 cm wykonany chromowanego metalu i satynowego szkła z lustrzaną krawędzią. Ozdobny dekor tworzą nieregularne linie oraz przezroczyste kamienie.

Plafon Ballerina posiada dwa punkty świetlne. W każdym z nich możesz umieścić żarówkę o typie gwintu E27 oraz maksymalnej mocy światła 60W. W lampie została zastosowana klasa szczelności IP20, która chroni jej konstrukcję przed kurzem.

Plafon Ballerina to stylowy sposób na główne lub dodatkowe oświetlenie salonu, jadalni lub przedpokoju. Dobrze prezentować się będzie w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach. Świetnie sprawdzi się zarówno do wnętrz z jasnymi, jak i ciemnymi meblami. Możesz uzupełnić oświetlenie dobierając inne modele z serii.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 8,5 cm
Waga 1.52 kg
Do pobrania