Plafon Bari - elegancja w potrójnym szkle

Szukasz oświetlenia, które da stylowy i surowy wystrój zarówno w mieszkaniu, jak i Twoim miejscu pracy? Zwróć uwagę na plafon Bari. Lampa składa się z trzech półkolistych kloszy z dymionego szkła oraz metalowego stelażu pokrytego czarnym lakierem. Transparentne klosze, w których zamontowano oprawki, osadzone są w jednej linii. Model uszlachetni wystrój wnętrza, nada mu lekkość oraz nowoczesny charakter. Błyszczące kule ze szkła będą pięknie kontrastować np. z betonową lub ceglaną ścianą. Lampa uzupełni też inne metalowe elementy, charakterystyczne dla aranżacji industrialnych. Polecamy ją także do wnętrz w stylu modern vintage, japandi i scandi. Zestaw ją np. z ciemnym, matowym drewnem i ciesz się wysmakowanym, eleganckim efektem.

Plafon wyróżnia starannie wykończona, prosta forma oraz dymne szkło. Czarna lampa sufitowa ma wymiary 30 x 18 x 70 cm, dzięki czemu równomiernie oświetla całe pomieszczenie.

Model nie zawiera w zestawie żarówek. Uzupełnij go trzema świetlówkami E27 o mocy max. 60W. Bari ma klasę szczelności IP20. Dzięki temu lampa chroniona jest przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 70 cm
Do pobrania