Plafon Bari – światło w dymnym szkle

Jeśli poszukujesz lekkiego oświetlenia, które może być zarówno nowoczesne, jak i oddawać klimat lat 60., zdecyduj się na plafon Bari. Szeroko rozgałęziona lampa będzie idealnym rozwiązaniem do wnętrz o sporej powierzchni. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni, gdzie, w zestawieniu z matowym drewnem i ścianami w chłodnych odcieniach, stworzy domowy klimat. Lekka, minimalistyczna forma i dopracowane detale będą znakomitym dodatkiem szczególnie do ultranowoczesnej, loftowej, modern vintage oraz skandynawskiej aranżacji. Rekomendujemy ją nie tylko do mieszkania, ale i do biura.

Prosta lampa sufitowa ma cztery klosze z dymionego szkła osadzone na metalowym stelażu pomalowanym na czarno. Posiada wymiary 30 x 48 x 95 cm.

W każdym kloszu znajduje się oprawka, do której należy dobrać świetlówki (nie ma ich w zestawie). Do lampy sufitowej potrzebne są cztery żarówki E27 o mocy max. 60W. Plafon Bari posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu chroniony jest przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i większej niż 1,25 cm.

Wymiary
Długość 95 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania