Plafon Belsiana - industrialny i stylowy!

Szukasz stylowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza? Plafon Belsiana wyróżnia się oryginalną konstrukcją, prostotą budowy oraz dużą ilością punktów świetlnych. Połączenie czarnego metalu z okrągłymi białymi żarówkami wygląda bardzo designersko.

Platfon Belsiana to funkcjonalna i zarazem nowoczesna w swoim designie propozycja domowego oświetlenia. Plafon posiada sześć punktów świetlnych rozmieszczony na dwóch poziomach konstrukcji z czarnego metalu. Lampa nie ma klosza. Rolę punktów świetlnych pełnią stylowe żarówki. Całość podtrzymywana jest przez czarną geometryczną podsufitkę.

Plafon posiada wejścia na żarówki o typie gwintu E27 oraz maksymalnej mocy światła 40W. Imponujące wymiary lampy 89 × 51 × 35 cm i sześć źródeł światła sprawiają, że dobrze sprawdzi się do oświetlenia dużego pomieszczenia.

Plafon Belsiana to świetny wybór do nowoczesnych wnętrz w stylu loftowym i industrialnym. Nowoczesna konstrukcja i surowe materiały sprawiają, że lampa prezentuje się bardzo designersko oraz zapewnia dużo światła.

Wymiary
Długość 89 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 35 cm
Waga 2.327 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo