Plafon Bolero - nowoczesny i stylowy

Okrągły plafon Bolero to stylowa propozycja oświetlania sufitowego do nowoczesnego wnętrza. Klasyczny kształt i efektowne obramienie sprawiają, że plafon świetnie prezentuje się niezwykle efektownie. Energooszczędne oświetlenie LED jest przyjazne środowisku i pozwala na oszczędność w rachunkach.

Plafon Bolera posiada kształt koła o średnicy 26,5 cm oraz wysokości obudowy 3,5 cm. Lampa została wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze białym. W środku znajduje się wbudowany panel LED.

Plafon Bolera został wyposażony w funkcję TRI COLOR, dzięki której możesz decydować o temperaturze barwowej oświetlenia. Strumień światła 1600 lm może mieć barwę białą ciepłą, białą neutralną lub białą zimną. Wszystko zależy od Twoich preferencji i typu pomieszczenia, w którym planujesz zawiesić plafon.

Klasa szczelności IP40 chroni całość przed kurzem, pyłem oraz wilgocią, dzięki czemu plafon dobrze sprawdzi się także w łazience. Klasyczny kształt i nowoczesny design sprawiają, że plafon Bolero świetnie prezentować się będzie w każdym pomieszczeniu.

Wymiary
Średnica 22,6 cm
Wysokość 3,5 cm
Waga 0.585 kg
Do pobrania