Plafon Box - designerskie oświetlenie punktowe

Plafon Box to niebanalna propozycja oświetlenia punktowego do nowoczesnego pomieszczenia. Minimalistyczny design i zdecydowany kolor czyni go dobrym wyborem do wnętrz w stylu industrialnym lub loftowym. Plafon sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie lub element większej aranżacji świetlnej.

Plafon Box wyróżnia się prostym i geometrycznym kształtem sześcianu. Czarna oprawa została wykonana z drewna i metalu. Plafon posiada wymiary 19 cm × 19 cm. W środku znajduje się źródło światła o ruchomej konstrukcji, dzięki czemu z łatwością skierujesz jego strumień w dowolnie wybranym kierunku.

Lampa posiada typ gwintu GU10 z możliwością zamontowania bańki ES111 o maksymalnej mocy świetlnej 75 W. Takie rozwiązanie sprawia, że plafon Box może oświetlić znacznie większą przestrzeń niż w przypadku zwykłej lampy.

Szukasz nowoczesnego oświetlenia do stylowego salonu, kuchni lub domowego gabinetu? Plafon Box to stylowa propozycja oświetlenia punktowego, która zapewni Ci dodatkowe jasne światło, wszędzie gdzie potrzebujesz!

Wymiary
Szerokość 19 cm
Wysokość 19 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting