Plafon Box - designerskie oświetlenie punktowe

Plafon Box to niebanalna propozycja oświetlenia punktowego do nowoczesnego pomieszczenia. Minimalistyczny design i zdecydowany kolor czyni go dobrym wyborem do wnętrz w stylu industrialnym lub loftowym. Plafon sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie lub element większej aranżacji świetlnej.

Plafon Box wyróżnia się prostym i geometrycznym kształtem sześcianu. Czarna oprawa została wykonana z drewna i metalu. Plafon posiada wymiary 19 cm × 19 cm. W środku znajduje się źródło światła o ruchomej konstrukcji, dzięki czemu z łatwością skierujesz jego strumień w dowolnie wybranym kierunku.

Lampa posiada typ gwintu GU10 z możliwością zamontowania bańki ES111 o maksymalnej mocy świetlnej 75 W. Takie rozwiązanie sprawia, że plafon Box może oświetlić znacznie większą przestrzeń niż w przypadku zwykłej lampy.

Szukasz nowoczesnego oświetlenia do stylowego salonu, kuchni lub domowego gabinetu? Plafon Box to stylowa propozycja oświetlenia punktowego, która zapewni Ci dodatkowe jasne światło, wszędzie gdzie potrzebujesz!

Box - wymiary
Szerokość 19 cm
Wysokość 19 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał drewno/metal
Max moc źródła światła 75W
Typ gwintu GU10/ES111
Źródło światła żarówka
Źródło światła w komplecie nie
Kolor Czarny