Plafon Cardito – zachwyć gości Twojego salonu

Niektóre akcesoria po prostu wzbudzają podziw. Dodają ekskluzywnego charakteru nawet pomieszczeniom urządzonym w prostym stylu. Tworzą klimat zarówno w pokojach już ozdobionych, jak i tych o surowej aranżacji. Jeśli na co dzień otaczasz się luksusowymi przedmiotami, a akcesoria odkrywają dla Ciebie ogromną rolę, plafon Cardito jest właśnie dla Ciebie.

Choć transparentny plafon ma dosyć prosty design, daleko mu do klasycznych lamp. Wyróżnia go dodatek kryształu. To właśnie on decyduje o wyjątkowym charakterze tego akcesorium. Przykuwa ono uwagę i wprowadza szykowny akcent, niczym z królewskich pałaców. Idealnie sprawdzi się więc nad stołem jadalnym, zwłaszcza jeśli na środku rozłożysz wyjątkową zastawę. Posiłek w towarzystwie tak eleganckiej lampy nabierze nowego znaczenia.

Plafon Cardito skradnie serca miłośnikom nie tylko luksusu, lecz także nowoczesnych rozwiązań. Wbudowane źródło światła LED zapewnia dużo wyższą wydajność, niż klasyczna żarówka. Lampa posiada klasę energetyczną A+. Przeciętna żywotność lampy to aż 25 000 godzin.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 5,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo