Plafon Cardito - minimalistyczny i stylowy

Plafon Cardito niebanalna propozycja oświetlania sufitowego, która łączy cechy minimalizmu z dopracowanym designem. Takie oświetlenie dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach domu oraz w przestrzeni biurowej. Zintegrowany panel LED sprawia, że plafon jest równocześnie energooszczędny.

Plafon Cardito posiada kształt regularnego kwadratu o bokach 44 cm. Niewielka wysokość 5,5 cm sprawia, że oświetlenie wtapia się w sufit i jest dyskretne. Największą ozdobą plafonu jest oprawa wykonana z dekoracyjnego szkła o niejednorodnej teksturze. Całość posiada eleganckie obramienie z białego metalu.

Zintegrowany panel LED zapewnia źródło światła o maksymalnej mocy 6,7W oraz strumieniu 3400 ml. Cztery punkty świetlne pozwalają dobrze oświetlić średniej wielkości pomieszczenie. Temperatura barwowa 4000K nie męczy oczu i przypomina kolorem naturalne światło.

Plafon Cardito to dobry wybór do nowoczesnego domu lub biura. Minimalistyczne i stylowe oświetlenie nada designerskiego charakteru korytarzowi, łazience lub nawet sali konferencyjnej.

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 5,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo