Plafon Carmen Black – światło o potrójnej mocy

Poszukujesz głównego źródła światła do swojego salonu, sypialni lub biura? Zdecyduj się na oświetlenie z podstawą o dużej średnicy i kilkoma oprawami świetlnymi. Dzięki temu oświetlisz równomiernie całe pomieszczenie.

Do wnętrza w nowoczesnym, skandynawskim lub paryskim stylu świetnie będzie pasować plafon Carmen Black. Model wyróżnia się kloszami przytwierdzonymi płasko do podstawy. Czarny metalowo-tekstylny plafon nada wnętrzom elegancji oraz formalnego i surowego charakteru. Uniwersalna czerń będzie pasować do jasnych ścian, choć sprawdzi się też w połączeniu z innymi intensywnymi barwami.

Praktyczna lampa sufitowa ma trzy nieruchome klosze. Zostały wykonane z metalu z ażurowymi prześwitami. Są one zamontowane na solidnej, okrągłej podstawie. Model ma wymiary 24 x 55 x 55 cm i waży ponad 2 kilogramy. Sprawdzi się w wielu miejscach. Będzie doskonały zarówno w przedpokoju, jak i garderobie oraz w biurze i domowym salonie.

Lampa wymaga uzupełnienia żarówkami typu E27 i o mocy max. 60W. Carmen Black posiada klasę szczelności IP20 – jej abażury chronią źródło światła przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting