Plafon Cayo – odpowiedź na trend black frame

Black frame to trend w urządzaniu wnętrz, który pojawił się stosunkowo niedawno. Polega on na dekorowaniu i wykańczaniu wnętrz z zastosowaniem czarnych, metalowych elementów, w tym np. ramek na zdjęcia, ram okiennych, szprosów w oknach oraz metalowych i oszklonych drzwi i ścian. Plafon Cayo będzie pasował świetnie do takiego wystroju. Taka lampa stworzy wrażenie lekkości i przestrzenności nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Plafon w stylu vintage da we wnętrzu kameralne boczne światło. Stylowa lampa sufitowa jest wykonana z metalu z elementami dekoracyjnej patyny. Mimo swojego minimalistycznego designu jej światło, zwłaszcza w połączeniu z innymi ozdobami wnętrza i roślinnością, stworzy w domu ciepły nastrój.

Miłośnikom minimalizmu na pewno wpadnie w oko jej ażurowy klosz. Wewnątrz tego prostopadłościanu znajduje się oprawka E27. Należy dobrać do niej żarówkę o mocy max. 60W. Model posiada wymiary 28,5 x 16 x 16 cm. Oświetli ścienne dekoracje i ramki ze zdjęciami. Posiada klasę szczelności IP20, co oznacza, że lampa jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Cayo - wymiary
Długość 28,5 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny/patyna