Plafon Ciro - prosty i efektowny

Plafon Ciro to klasyczna propozycja plafonu sufitowego typu spot. Trzy źródła światła z możliwością regulacji kierunku jego padania sprawiają, że lampa jest dobrym wyborem do średniej wielkości pomieszczenia. Nowoczesny kształt i jasna kolorystyka sprawiają, że plafon wygląda lekko i stylowo.

Trójpłomienny plafon Ciro posiada trzy reflektory typu spot ze smukłymi dynamiczny kształcie i białej barwie. Klosze zostały umieszczone na dekoracyjnych zwisach w kolorze mosiądzu. Całość podtrzymywana jest przez stylową podsufitkę o kształcie koła oraz średnicy 23,5 centymetrów.

Plafon Ciro posiada trzy punkty świetlne o oprawkach typu GU10. W każdym z nich możesz zamontować żarówkę o maksymalnej mocy 35W. Zastosowana klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampy przez drobinkami kurzu oraz innymi zanieczyszczeniami z powietrza.

Plafon Ciro to dobry wybór do sypialni, salonu lub pokoju młodzieżowego. Nowoczesny design i klasyczna jasna kolorystyka sprawiają, że dobrze prezentować się będzie w aranżacjach w stylu skandynawskim oraz glamour.

Wymiary
Długość 23,5 cm
Szerokość 23,5 cm
Wysokość 15,5 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania