Plafon Ciro — nowoczesny plafon idealny do oświetlenia mieszkania i biura

Plafon Ciro to oświetlenie wpisujące się w stylistykę wnętrz nowoczesnych, loftowych, minimalistycznych i skandynawskich. Świetnie komponują się z nowoczesnym, prostym umeblowaniem i oszczędną, chłodną kolorystyką. Taka lampa może wisieć w pokoju młodzieżowym, sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju, a także wnętrzach biurowych, punktach usługowych, pokojach hotelowych. Choć plafon nie jest duży, wprowadza do wnętrza klimat nowoczesności swoim designem, który czerpie zarówno ze standardowych, jak i całkiem współczesnych rozwiązań.

Ciro został zrobiony z metalu. To trójpłomienna lampa typu spot, czyli taka, która oświetli wybrane fragmenty pomieszczenia, ponieważ strumień światła można kierować tam, gdzie chcemy. Trzy klosze przytwierdzone do okrągłej podsufitki mają kształt stożkowaty, a samo źródło światła przypomina nieco reflektor. Do plafonu Ciro potrzebujesz trzech żarówek o gwincie GU10. Można wybierać dedykowane do lampy żarówki LED. Lampa jest w kolorze białym ze srebrnymi elementami metalowymi. Wymiary wynoszą: 23,5 × 23,5 × 15,5 cm.

Warto zestawić plafon Ciro z innymi lampami lub kinkietami z tej samej kolekcji. Plafon pasuje do jasnych pomieszczeń, ale ciekawie wygląda również na ciemnym tle.

Wymiary
Długość 23,5 cm
Szerokość 23,5 cm
Wysokość 15,5 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania