Plafon Clemente – dekoracyjne oświetlenie w stylu glamour

Plafon Clemente jest bardzo dekoracyjnym i efektownym źródłem oświetlenia, które można zainstalować w kuchni, jadalni czy salonie, ale również w lokalu gastronomicznym, kawiarni, hotelu – wszędzie tam, gdzie liczy się każdy element wyposażenia. Najlepiej prezentuje się w aranżacjach w stylu glamour i nowoczesnym oraz klasycznym. Podkreśla wnętrza pełne blasku, gdzie dużo jest błyszczących dodatków, a w skromniejszych aranżacjach sam wprowadza mnóstwo światła i przytulnego nastroju.

Plafon wykonany został z metalu i kryształków. Kształtem przypomina nieco spłaszczoną kulę, wysadzaną lśniącymi kryształami. Źródła światła w plafonie Clemente to trzy żarówki o gwincie E27. Nie ma ich w komplecie z lampą i trzeba dobrać je osobno. Warto pomyśleć o energooszczędnych żarówkach LED. Kolory lampy to transparentny i chrom. Wymiary wynoszą: 45 × 20,5 cm.

Błyszczący plafon Clemente pasuje do pokoi w stylu glamour. Dla wzmocnienia efektu można zastosować we wnętrzu dodatkowe oświetlenie również w stylu glamour, lampy stołowe i stojące, również zawierające kryształki.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 20,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo