Plafon Cloud - kolorowy sposób na oświetlenie pokoju dziecięcego

Plafon Cloud w kształcie chmurki to sposób na oświetlenie, który na pewno spodoba się dzieciom. Wystrój pokoju dziecięcego zwykle bazuje na pastelach, lekkich, jasnych meblach i barwnych dodatkach związanych z bajkami. Plafon Cloud jest neutralny i może ozdobić sufit zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Oprócz pokoju dziecięcego pasuje do sal zabaw i przedszkolnych. Z uwagi na specjalne zasady, jakimi rządzą się wystroje pokoików dla dzieci, można zamontować taki plafon w pokoju utrzymanym właściwie w każdym stylu aranżacyjnym.

Plafon Cloud został zrobiony z metalu i tkaniny. Abażur wykonany z materiału ma kształt chmurki, przymocowany do sufitu w pokoju, nadaje wnętrzu lekkości. Źródłem światła są dwie żarówki o gwincie E27 – można dobrać do plafonu energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to – miętowy. Wymiary wynoszą: 41 × 31 × 14 cm.

Miętowa chmurka wpasuje się w wystrój w jasnych kolorach, zarówno w bieli, jak i delikatnych pastelach (żółty, kremowy, błękitny). Idealna do wnętrz wyposażonych w lekkie mebelki.

Wymiary
Długość 41 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.11 kg
Do pobrania