Plafon Cloud - pastelowy plafon w kształcie chmurki rozweseli wystrój pokoju

Plafon Cloud to oświetlenie, które sprawdzi się w pokoju dziecięcym, sypialni, salach zabaw. Na pewno jest ciekawą alternatywą na oświetlenie pokoju dziecka wobec tradycyjnych lamp, ponieważ kojarzy się z wesołą zabawą, dziecięcymi rysunkami i latem. Pasuje właściwie do każdego rodzaju wystroju pokoiku od klasyki po nowoczesność. Łatwo komponuje się z typowym umeblowaniem, dedykowanym do dziecięcego pokoju oraz pastelową estetyką barw wybieranych często do dodatków i na ściany.

Cloud to plafon zrobiony z metalu i tkaninowego abażuru. Abażur ma kształt chmurki i jest mocowany tak, że łatwo go wyczyścić z kurzu. Źródłami światła są dwie żarówki o gwincie E27. Można zdecydować się na energooszczędne żarówki LED, które świecą znacznie dłużej od zwykłych. Kolor lampy to niebieski. Wymiary wynoszą: 41 × 31 × 13 cm.

Będzie świetnie zgrywać się z pastelowym wystrojem. Pasuje do mebli w jasnym lub białym kolorze. Jeżeli chcesz zastosować więcej, niż jeden w pokoju, możesz dobrać plafon w innym kolorze np. biały lub miętowy.

Wymiary
Długość 41 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.11 kg
Do pobrania