Plafon Cloud - różowe chmurki jako nowoczesne oświetlenie pokoju dziecka

Plafon Cloud to pastelowe oświetlenie idealne do pokoju dziecka, sal w przedszkolu lub żłobku, sali zabaw. Dobrze komponuje się z lekkimi mebelkami, typowymi dla dziecięcych pokoi i cukierkowymi pastelowymi kolorami ścian i dodatków. Można zastosować więcej niż jeden plafon, szczególnie w dużym pomieszczeniu. Ciekawym zabiegiem będzie zamontowanie plafonów – chmurek w różnych kolorach.

Plafon Cloud został wykonany z metalu i tkaninowego abażuru. Kształt plafonu odzwierciedla kształt bajkowej chmurki. Abażur łatwo zdjąć, aby go wyczyścić, co jeszcze bardziej przemawia za umieszczeniem go w pokoju dziecka. Źródło światła to dwie żarówki o gwincie E27. Trzeba dokupić je osobno, przy czym warto stawiać na żarówki LED, które są energooszczędne. Kolor plafonu to róż. Wymiary wynoszą: 41 × 31 × 13 cm.

Różowy plafon Cloud to doskonały pomysł na doświetlenie kolorowej, wypełnionej zabawkami sali zabaw, delikatnego, pastelowego pokoiku dziewczynki albo sypialni dziecka utrzymanej w jasnych barwach.

Wymiary
Długość 41 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.11 kg
Do pobrania