Plafon Cloud Mini – idzie na burzę... światła!

Masz w swoim domu małego współlokatora? A może Twój przedszkolak chciałby odświeżyć nieco swój pokój? Dużą zmianę w jego królestwie wprowadzi designerska lampa w formie chmurki. Wspólna aranżacja pokoju dziecięcego może dać Wam mnóstwo radości, a przy okazji od małego uczyć dziecko poczucia estetyki.

Różne barwy i kształty rozwijają też wyobraźnię i pobudzają zmysły. Wiedzą o tym nie tylko producenci zabawek, ale również projektanci mebli i dodatków dla dzieci. Zwróć uwagę na oryginalny Plafon Cloud Mini. Zamiast burzy i deszczu daje on dyskretne światło, które jednak nie przeszkodzi dziecku w spokojnej drzemce. Lampa jest wykonana z metalowego stelaża i tekstylnego abażura w kolorze nasyconej fuksji. W środku posiada dwie oprawki E27. Należy dobrać do niej żarówki o maksymalnej mocy 60W każda.

Różowy plafon do pokoju dziecięcego ma wymiary 13 x 31 x 41 cm. Posiada klasę szczelności IP20, co oznacza, że jest zabezpieczony przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. W ofercie BRW dostępny jest również w białej i niebieskiej wersji.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 41 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting