Plafon Concrete Dream – kiedy liczy się charakter

Salon lub jadalnia to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenia, gdzie zapraszasz gości i chwalisz się swoim zmysłem dekoratorskim. Jeśli chcesz, aby wybrane wnętrze zyskało autorski charakter, wykorzystaj plafon Concrete Dream. Produkt wyróżnia się oryginalnym designem, ponieważ jest wykonany z betonu w kolorze szarym. Do oświetlenia przestronnych wnętrz wykorzystaj kilka plafonów, aby stworzyć wyjątkową kompozycję.

Betonowy plafon cechuje się niewielkim rozmiarem 10x10 cm. Dzięki temu plafon możesz swobodnie aranżować w pomieszczeniach, gdzie dostępna przestrzeń jest ograniczona. Dobrym pomysłem będzie zamontowanie plafonu nad lustrem w przedpokoju lub w pokoju Twojej pociechy.

Nowoczesny plafon wyróżnia się solidnym wykonaniem. Użyty do jego produkcji beton trudno uszkodzić, a jednocześnie jest to materiał łatwy w utrzymaniu czystości. Porowatą powierzchnię lampy należy regularnie wycierać na sucho, a raz na miesiąc wyczyścić ją za pomocą ściereczki nawilżonej w roztworze wody i płynu do mycia naczyń.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania