Plafon Conti – jak kamień szlachetny

Świadoma aranżacja mieszkania, instytucji lub biura w futurystycznym stylu wymaga dobrania chłodnego i surowego oświetlenia. Jeśli podobają Ci się modernistyczne wnętrza w “kosmicznym” stylu, plafon Conti będzie doskonałym wyborem.

Nie posiada on żadnych widocznych dekoracji. Jego jedyną ozdobą jest kształt inspirowany oszlifowaniem kamieni szlachetnych. Ta grafitowa lampa naścienna została wykonana z metalu i tkaniny. Jest ona wyposażona w cztery oprawki E27 z możliwością zamontowania żarówek o maksymalnej mocy 60W każda. Conti da w pomieszczeniu intensywne, ale nieco rozmyte światło. Nowoczesne oświetlenie nadaje się nie tylko do aranżacji w stylu futurystycznym. Będzie też ciekawym dodatkiem do pokoju nastolatka, salonu typu scandi i nowoczesnej pracowni.

Model ma wymiary: 11,5 cm długości oraz po 52 cm szerokości i wysokości. Grafitowa Conti będzie więc wyraźnie odznaczać się na tle jasnej ściany, budząc zainteresowanie.

Designerska lampa ma klasę szczelności IP20. Dzięki temu jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 52 cm
Wysokość 52 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting