Plafon Constrastampo - subtelny i stylowy plafon z roślinnym motywem

Plafon Contrastampo to gustowny i ładny rodzaj oświetlenia do kuchni, jadalni, przedpokoju, sypialni. Sprawdzi się również w hotelu, ponieważ łatwo wpasowuje się w różny rodzaj wystroju wnętrza, nie dominując nad nim, tylko delikatnie zdobiąc. Plafon będzie doskonale wyglądał w pokojach w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, eklektycznym. Jest delikatny i dodaje uroku pomieszczeniom, nie kłócąc się z resztą wystroju. Nadaje subtelnego, domowego charakteru dzięki stylowemu dekorowi.

Plafon Contrastampo to oświetlenie wykonane ze szkła. Ma kształt delikatnie wygiętego kwadratu. Na jego tle znajduje się dekoracja w kształcie motywów roślinnych, drobnych kwiatków na łodyżkach. To sprawia, że plafon wygląda niezwykle estetycznie i stanowi prawdziwą ozdobę pomieszczenia. Ma dwa źródła światła - żarówki o gwincie E27, które trzeba dokupić osobno. Kolor plafonu to ecru. Wymiary wynoszą: 40 x 40 cm.

Ten piękny plafon sprawdzi się w ciemnych i jasnych wnętrzach, szczególnie ładnie kontrastuje z ciemniejszym wystrojem, wśród drewnianych mebli. Może być stylowym oświetleniem domowego przedpokoju.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting