Plafon Crest – stylowe oświetlenie nowoczesnego wnętrza

Plafon Crest to nowoczesna propozycja oświetlenia sufitowego. Modna kolorystyka i oryginalny kształt nadadzą Twojemu wnętrzu designerskiego charakteru. Możliwość regulacji kierunku padania światła pozwoli Ci zawsze precyzyjnie oświetlić dowolnie wybrane miejsce. To dobry wybór do sypialni, salonu lub pokoju nastolatka.

Lampa posiada trzy reflektory z funkcją regulacji. Oryginalne klosze o kształcie tuby zostały wykonane z czarnego metalu. Miedziany środek ciekawie kontrastuje z kolorem stelażu, a równocześnie sprawia, że światło wydaje się jeszcze jaśniejsze i bardziej przytulne. Okrągła podsufitka jest przeznaczona do montażu podtynkowego.

Trójpłomienna lampa posiada oprawki na żarówki typu GU10 o maksymalnej mocy 7W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i wydłuża jej żywotność.

Plafon Crest posiada wymiary 20x36x36cm, co czyni ją dobrym wyborem do średniej wielkości pomieszczenia. Oświetlenie możesz uzupełnić, wprowadzając kinkiety lub lampy typu spot z tej samej serii.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania