Plafon Darling – lampa o uniwersalnym designie

Estetyczny plafon Darling ma prosty, ale dość wyrazisty design, który pasuje zarówno do kuchni, jadalni, przedpokoju, jak i do każdego pokoju o średnim lub małym metrażu. Tego typu oświetlenie sprawdzi się też w pokojach hotelowych. Idealnymi aranżacjami dla plafonu Darling są: klasyczna, nowoczesna, minimalistyczna, skandynawska, eklektyczna. Dzięki ładnemu designowi i zdecydowanej kolorystyce, podkreślisz ciepły, domowy charakter wnętrza.

Plafon Darling został wykonany z metalu i mlecznej szybki na dole klosza. Klosz ma kształt cylindra. Źródło światła to dwie żarówki o gwincie E27. Dokupując je do plafonu, stawiaj na żarówki LED, dłużej świecą i są energooszczędne. Kolor plafonu Darling to złoto – dzięki temu idealnie odnajdzie się w ciepłej kolorystyce wnętrza. Wymiary wynoszą: 35 × 8 cm.

Złoty plafon pasuje do mebli z drewna, tworzywa sztucznego, a także tych z elementami metalu. Jest neutralny i wpasuje się w każdy typ wystroju. Nie dominuje nad całym pomieszczeniem, tylko delikatnie wtapia się w jego tło.

Wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 8 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon