Plafon Darling - złoty plafon do ciepłych, przestronnych wnętrz

Estetyczny plafon Darling to dowód na to, że urok kryje się w prostocie. Jego design, czerpiący to co najlepsze w nowoczesnym projektowaniu elementów wystroju wnętrz, wyjątkowo dobrze sprawdza się z ciepłą kolorystyką. Może wisieć w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie. Sprawdzi się w hotelu, sklepie i kawiarni. Dobrze komponuje się z aranżacjami klasycznymi, nowoczesnymi, minimalistycznymi, skandynawskimi i eklektycznymi.

Plafon Darling łączy w sobie wszystkie atuty stali i szkła. Malowany, stalowy, cylindryczny klosz jest od dołu zabudowany mleczną szybą. Źródłami światła są żarówki o gwincie E27. Ponieważ komplet nie zawiera źródeł oświetlenie, należy osobno dokupić pięć żarówek. Jeżeli oszczędzanie energii ma dla ciebie znaczenie, wybieraj te ledowe. Obudowa plafonu ma złoty kolor. Jego wymiary wynoszą: 60 × 8 cm.

Złoty plafon Darling to doskonałe rozwiązanie do przestronnego salonu. Będzie się świetnie komponować z wnętrzem skandynawskim oraz jego drewnianymi i jasnymi elementami wystroju i dodatkami.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Wysokość 8 cm
Waga 6.1 kg
Do pobrania