Plafon Darling – prostota i estetyka

Plafon Darling ma prosty design, który stawia na doskonale znane rozwiązania, ale dzięki temu daje on wiele możliwości aranżacyjnych. Może znaleźć się w salonie, dużej sypialni, jadalni, gabinecie. Pasuje do biur, sklepów i hoteli. Będzie świetnym elementem wyposażenia w pomieszczeniu urządzonym w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, eklektycznym. Najlepiej wygląda w ciepłych, delikatnych aranżacjach z przewagą jasnych kolorów.

Plafon Darling został wykonany z metalu i szkła. Ma kształt obręczy, która od dołu posiada osłonę żarówek w postaci mlecznego szkła. Do plafonu potrzebujesz aż sześciu źródeł światła – żarówek o gwincie E27, których nie ma w komplecie z lampą. Dokupując je osobno, stawiaj na energooszczędne żarówki LED. Kolor plafonu – złoty, wymiary wynoszą: 75 × 8 cm.

Złoty plafon Darling będzie pasować do salonu w ciepłych i jasnych barwach (biel, krem, żółty) z drewnianymi meblami. Sprawdza się w odcieniach brązu i beżu, ale można stworzyć z nią mniej typowe połączenie kolorystyczne z czernią w roli głównej.

Wymiary
Szerokość 75 cm
Wysokość 8 cm
Waga 8.4 kg
Do pobrania