Plafon Doris – gwiazda designu w stylu lat 70.

Nasze mamy i babcie znają budynki z tej dekady na żywo, mając w pamięci, jak były budowane. Dla młodszych pokoleń to już vintage i pamiątka po PRL. Przestrzenne gmachy wciąż jednak stanowią inspirację i zaskakują rozwiązaniami. Ich detale (np. luksfery) wracają do łask i są adaptowane w nowoczesny sposób. "Kropką nad i" do architektury z lat 70. jest nietuzinkowe oświetlenie. Plafon Doris będzie wyglądał świetnie we wnętrzu vintage. Nie jest to jednak jedyna aranżacja, w jakiej się sprawdzi.

Lampa jest na tyle wszechstronna, że sprawdzi się też jako uzupełnienie stylu scandi i nowoczesnego. Zestawienie spokojnej bieli, ocieplającego wnętrze drewna i zaokrąglonych kątów sprawia, że ten nowoczesny plafon będzie idealny do sypialni. Cztery tekstylne klosze w białym kolorze zostały osadzone na drewnianej podstawie z metalowymi elementami. Abażury są półotwarte, przez co eksponują one żarówki.

Lampa sufitowa ma wymiary 21 x 36 x 36 cm. Do zestawu oświetleniowego dobierz cztery żarówki E27 o mocy max. 60W. Plafon ma klasę szczelności IP20. Zabezpiecza ona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 36 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting