Plafon Espresso - mocna dawka światła!

Plafon Espresso to mocna dawka skoncentrowanego światła, dzięki której stworzysz ciekawą aranżację świetlną w swoim wnętrzu. Lampa sprawdzi się jako punktowe oświetlenie obrazu, element modnej konstrukcji z sufitem podwieszanym lub po prostu dodatkowe światło w salonie, lub domowym gabinecie.

Kolekcja Espresso powstała z myślą o miłośników designerskich dodatków i wyposażenia wnętrz. Trzy geometryczne klosze z czarnego metalu posiadają intrygujący kształt, który przyciąga uwagę i dodaje atrakcyjności nowoczesnemu wnętrzu. W każdym z nich znajduje się pojedynczy punkt świetlny z możliwością regulacji kierunku światła.

Trójpłomienna lampa Espresso posiada oprawki na żarówki o typie gwintu G9 o maksymalnej mocy światła 48W. Potrójny plafon umożliwia dokładne oświetlenie wnętrza i dobrze sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniu.

Plafon Espresso zapewni Ci optymalne oświetlenie podczas czytania oraz sprawdzi się jako oświetlenie szafy. To dobry wybór do nowoczesnego wnętrza w stylu industrialnym lub loftowym.

Wymiary
Szerokość 45,5 cm
Wysokość 12 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon