Plafon Espresso - poczwórna dawka światła!

Szukasz mocnego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza? Plafon Espresso to poczwórna dawka światła, dzięki nie tylko oświetli wnętrze, ale także stworzysz ciekawą aranżację świetlną. Plafon Espresso sprawdzi się jako oprawa nowoczesnego salonu, sypialni lub garderoby

Geometryczna forma czterech kloszy przyciąga uwagę i stanowi oryginalny dodatek wystroju wnętrza. Lampa została wykonana ze stali lakierowanej na kolor biały. Każdy z punktów świetlnych posiada możliwość zmiany kierunku rzutu światła, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je Twoich potrzeb.

Plafon Espresso posiada cztery oprawki na żarówki o typie gwintu G9 i maksymalnej mocy światła 48W. Ze względu na rozmiar plafon sprawdzi się najlepiej w średniej wielkości pomieszczeniu. Możesz stosować go jako główne światło lub dodatkowe oświetlenie wraz z innymi modelami z serii.

Linia Espresso dedykowana jest miłośnikom designerskich dodatków do nowoczesnych wnętrz. Plafon Espresso świetnie prezentować się będzie w pomieszczeniach w stylu minimalistycznym, loftowym lub industrialnym.

Wymiary
Szerokość 44 cm
Wysokość 12 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon