Plafon Eye Super White - designerski i spektakularny

Plafon Eye Super to spektakularna propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Plafon posiada sześć punktów świetlnych w formie reflektorów zwróconych w różnych kierunkach. Nowoczesna budowa i design czyni go dobrym wyborem do wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym.

Plafon wyróżnia się prostą formą abażurów w kształcie smukłej tuby, które zostały umieszczone na długich, minimalistycznych wspornikach. Całość została wykonana ze stali polakierowanej na kolor biały. Sześć reflektorów równomiernie oświetla pomieszczenie, kierując światło w różne strony.

Sześciopłomienny plafon Eye Super White posiada wejście na żarówki o typie gwintu GU10 oraz o mocy maksymalnej 35 W, dzięki czemu gwarantuje energooszczędność. Imponująca szerokość 205 cm czyni go idealnym wyborem do dużych i przestronnych pomieszczeń.

Plafon Eye Super White to największy plafon w serii Eye. Możesz powiesić ją jako samodzielne oświetlenie lub stworzyć modną i spójną aranżację z wykorzystaniem pojedynczych plafon ściennych, lub sufitowych.

Wymiary
Szerokość 205 cm
Wysokość 56 cm
Do pobrania