Plafon Fabiano - nowoczesny i elegancki

Plafon Fabiano to oryginalna propozycja dyskretnego oświetlenia sufitowego, która łączy elegancję z nowoczesnym designem. Potrójny plafon został wykonany ze szkła w kolorze białym mlecznym. Metalowe elementy w kolorze chrom dodają mu lekkości i stylowego charakteru.

To, co wyróżnia plafon Fabiano to niebanalna konstrukcja. Plafon składa się z trzech szklanych kloszy o mlecznej barwie i kształcie prostokątów. Klosze zostały połączone za pomocą dekoracyjnych elementów wykonanych z metalu w kolorze chrom. Całość posiada klasyczne wymiary 40 × 42 cm.

Plafon posiada trzy źródła światła z oprawkami typu E27 oraz możliwością zamontowania żarówki o maksymalnej mocy 60W. Taka ilość i moc punktów świetlnych sprawia, że plafon Fabio świetnie sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniu.

Plafon Fabio to ponadczasowe połączenie elegancji i nowoczesności. Lampa świetnie sprawdzi się w stylowym przedpokoju, korytarzu, jadalni lub kuchni. Niewielka wysokość 7 cm sprawia, że plafon harmonijnie komponuje się z powierzchnią sufitu.

Wymiary
Długość 40 cm
Głębokość 42 cm
Średnica 42 cm
Wysokość 7 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting