Plafon Ferrara - postaw na włoski design!

Plafon Ferrara to efektowna propozycja oświetlenia sufitowego w stylu glamour. Inspirowana włoskim designem lampa łączy klasyczną elegancję z ozdobnymi dekoracjami odbijającymi światło. Plafon Ferrara to dobry wybór do sypialni, salonu lub stylowego glamour.

Lampa posiada kształt klasycznej kuli o średnicy 25 cm i wysokości 22 cm. Ażurowy klosz został wykonany z akrylowego stelażu, na którym znajdują się dekoracyjne elementy w kolorze chrom. Jednopłomienne źródło światła rozświetla plafon od środka i powoduje, że chromowe dekoracje odbijają jego blask. Całość prezentuje się stylowo i efektownie.

Plafon Ferrara posiada pojedynczą oprawkę na żarówkę o typie gwintu E14 oraz maksymalnej mocy 60W. Z tego powodu plafon świetnie sprawdzi się jako główne światło w niewielkim pomieszczeniu lub dodatkowe oświetlenie w większym wnętrzu.

Plafon Ferrara łączy nowoczesne wzornictwo z klasyczną kolorystyką. To dobry wybór do modnego i stylowego wnętrza, do którego chcesz wprowadzić odrobinę włoskiej elegancji.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania