Plafon Forestier – lampa sufitowa z drewna i metalu

Minimalizm to filozofia, która dotyczy nie tylko organizacji czy dobytku. To także styl we wnętrzach, który polega na pozbyciu się wszystkiego, co zbędne. Minimalistyczne elementy coraz częściej goszczą w naszych wnętrzach. Dzięki swojej prostocie, są wyjątkowe i nie rzucają się nadmiernie w oczy.

Jeśli i Ty jesteś fanem minimalizmu, mamy dla Ciebie propozycję — to plafon Forestier. Ta jedyna w swoim rodzaju lampa posiada świetnie korespondujące ze sobą barwy — sosna naturalna oraz czerń.

Całość została wykonana z drewna oraz metalu. Drewno to materiał ciepły, przytulny, z kolei metal — surowy. Ich połączenie gwarantuje trwałość, ale także przepiękne efekty wizualne. Nie sposób odwrócić od nich wzroku. Zastosowanie drewna oraz metalu tworzy ciekawe, kontrastowe zestawienie oraz sprawia, że plafon sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Plafon posiada wbudowaną technologię LED, która charakteryzuje się większą trwałością niż pozostałe źródła światła. To komfortowe i wygodne rozwiązanie — nie musisz martwić się o zakup czy wymianę żarówki.

Lampa posiada wymiary 90 × 5 × 7 cm. To idealne rozwiązanie do niskich pomieszczeń!


Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 5 cm
Wysokość 7 cm
Do pobrania