Plafon Forestier - szykowny i praktyczny

Odpowiednie oświetlenie w mieszkaniu pełni niezwykle istotną rolę. Dzięki niemu, wykonywanie jakichkolwiek czynności jest przyjemniejsze i prostsze — mowa tu zarówno o gotowaniu, sprzątaniu, jak i pracy, czy czytaniu książki. Jeśli poszukujesz lampy do niskiego pomieszczenia, plafon Forestier to rozwiązanie idealne! Oprócz tego, że zapewni Ci równomiernie rozprowadzone światło, sprawdzi się także w roli nowoczesnej ozdoby.

Plafon został zaprojektowany z myślą o minimalistycznym stylu. Posiada przepiękne kolory — czerń i orzech. Został wyposażony we wbudowaną technologię LED, przyjazną środowisku. Wykazuje ona wysoką trwałość i długą żywotność, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o wymianę przez długi czas!

Maksymalna moc źródła światła wynosi 12 W, z kolei temperatura barwowa — 3000 K. Lampa ta stanowi połączenie funkcjonalności i estetyki. Nie tylko zapewni Ci odpowiednie oświetlenie, ale także sprawdzi się w roli wspaniałej ozdoby. Zastosowanie drewna oraz metalu tworzy ciekawy efekt wizualny oraz sprawia, że plafon pasuje do mieszkań urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym.


Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 5 cm
Wysokość 70 cm
Waga 1.22 kg
Do pobrania