Plafon Form - klasyka w Twoim wnętrzu

Plafony to lampy coraz chętniej wykorzystywane jako alternatywy dla klasycznych żyrandoli. Przylegają do sufitu, są łatwe w utrzymaniu, gromadzą mniej kurzu i prezentują się niezwykle estetycznie. Świetnie sprawdzą się w niskich pomieszczeniach, bowiem nie zabierają cennej przestrzeni i jednocześnie dobrze ją oświetlają.

Jednym z dostępnych w naszej ofercie plafonów jest model Form. To lampa wykonana z drewna w czarnym kolorze z białą obudową z tworzywa sztucznego. Jest estetyczna i prosta. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, charakteryzuje się trwałością i długą żywotnością. Zakup plafonu Form to inwestycja na długie lata!

Lampa posiada aż cztery źródła światła o maksymalnej mocy 15 W. Oświetli dowolnie wybrane przez Ciebie pomieszczenie — może to być salon, kuchnia, jak i sypialnia czy gabinet. Ze względu na uniwersalne barwy, lampę dopasujesz do każdej kolorystyki, jak i dowolnego stylu wnętrza. Długość plafonu wynosi 4 0cm, szerokość 40 cm, a wysokość — 8 cm. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca!


Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania