Estetyczne rozwiązanie dla niskiego pomieszczenia — plafon Form

Plafon to rodzaj lampy charakteryzujący się wyjątkowo szerokim zastosowaniem. Kiedy tylko pojawił się na rynku, stał się prawdziwym hitem. To nie tylko estetyczne rozwiązanie. To także alternatywa dla lamp wiszących w przypadku niskich pomieszczeń! Jeśli i Ty chcesz zyskać na przestrzeni w swoim mieszkaniu, zwróć uwagę na plafon Form.

Lampa ta posiada klasyczną formę – kształt kwadratu oraz grafitowy kolor obudowy, kontrastujący z białym punktem świetlnym. Nie rzuca się nadmiernie w oczy, jest uniwersalna i prosta. Możesz ją umieścisz tak naprawdę w pomieszczeniu o każdej kolorystyce i w każdym stylu!

Plafon Form został wykonany z drewna, z kolei jego obudowa — z tworzywa sztucznego. Model ten charakteryzuje się trwałością, a dzięki swojej prostocie, również łatwością w utrzymaniu w czystości.

Lampa posiada cztery źródła światła o maksymalnej mocy 15 W. Zapewni dostateczne i równomiernie rozprowadzone światło w każdym pomieszczeniu! Może to być salon, sypialnia, jak i gabinet — wybór należy do Ciebie.


Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania