Plafon Fortan – z betonową podstawą

Szukasz minimalistycznego oświetlenia w „surowym” stylu industrialnym? Jeśli inspirują Cię wnętrza, które sprawiają wrażenie niewykończonych – z pewnością spodoba Ci się plafon Fortan na betonowej podstawie. Surowy design doskonale sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach i przypadnie do gustu osobom, które nie lubią nadmiaru. Ze względu na niewielkie rozmiary plafon świetnie sprawdza się jako oświetlenie punktowe i dodatkowe.

Plafon Fortan posiada podstawę wykonaną z betonu w kolorze szarym oraz metalową oprawę na pojedyncze źródło światła w kolorze czarnym. Do plafonu możesz zamontować dowolną żarówkę z gwintem typu E27, o maksymalnej mocy 60 W. Możliwość montażu żarówki kolorowej lub dekoracyjnej pozwala w prosty sposób odmienić charakter oświetlenia.

W ofercie Black Red White online dostępny jest także plafon Fortan w wersji z podwójnym, potrójnym lub poczwórnym źródłem światła (dwie, trzy lub cztery oprawy na żarówki dedykowane). Wszystkie lampy z naszej oferty objęte są 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 10 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania