Plafon Fortan – minimalizm w stylu industrialnym

Inspirują Cię surowe wnętrza w stylu industrialnym, które sprawiają wrażenie “niewykończonych”? W takim razie z pewnością spodoba Ci się plafon Fortan – minimalistyczna podstawa wykonana z betonu oraz dwie żarówki pozbawione kloszy to propozycja dodatkowego oświetlenia wnętrz w stylu minimalistycznym, industrialny, loftowym czy urbanistycznym. Uniwersalny plafon sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu, zależnie od Twojej własnej pomysłowości aranżacyjnej.

Plafon Fortan wykonany został z betonu w kolorze szarym (podstawa) oraz z czarnego metalu. Niewielkie wymiary sprawiają, że jest on przeznaczony zwłaszcza do małych i średnich pomieszczeń. W tych nieco większych możesz stworzyć kompozycję oświetlenia złożoną z kilku jednakowych plafonów Fortan.

Betonowy plafon dostępny jest w ofercie Black Red White online także w wersji z jednym źródłem światła. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że plafon sprawdzi się jako solidne oświetlenie na lata. Wszystkie nasze lampy objęte są gwarancja 24 miesiące od daty zakupu.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania