Plafon Fortan – minimalizm w stylu industrialnym

Inspirują Cię surowe wnętrza w stylu industrialnym, które sprawiają wrażenie “niewykończonych”? W takim razie z pewnością spodoba Ci się plafon Fortan – minimalistyczna podstawa wykonana z betonu oraz dwie żarówki pozbawione kloszy to propozycja dodatkowego oświetlenia wnętrz w stylu minimalistycznym, industrialny, loftowym czy urbanistycznym. Uniwersalny plafon sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu, zależnie od Twojej własnej pomysłowości aranżacyjnej.

Plafon Fortan wykonany został z betonu w kolorze szarym (podstawa) oraz z czarnego metalu. Niewielkie wymiary sprawiają, że jest on przeznaczony zwłaszcza do małych i średnich pomieszczeń. W tych nieco większych możesz stworzyć kompozycję oświetlenia złożoną z kilku jednakowych plafonów Fortan.

Betonowy plafon dostępny jest w ofercie Black Red White online także w wersji z jednym źródłem światła. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że plafon sprawdzi się jako solidne oświetlenie na lata. Wszystkie nasze lampy objęte są gwarancja 24 miesiące od daty zakupu.

Fortan - wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał beton/metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor szary/czarny