Plafon Fortan – betonowa lampa z trzema źródłami światła

Urządzasz wnętrze w stylu industrialnym? Podkreśl go odpowiednim oświetleniem, utrzymanym w prostym i surowym klimacie. Minimalistyczny plafon Fortan z betonową podstawą doskonale uzupełni wnętrze, które ma sprawiać wrażenie “niedokończonego”. Oryginalny plafon sprawdzi się w salonach w stylu industrialnym, a także przestrzeniach biurowych czy lokalach użytkowych.

Nowoczesny plafon posiada podstawę (podsufitkę) z betonu, w której zamocowane zostały trzy oprawy na żarówki dedykowane, wykonane z czarnego metalu. Ze względu na średni rozmiar, plafon sprawdzi się zwłaszcza w niezbyt obszernych pomieszczeniach. W tych większych możesz wykorzystać kompozycję złożoną z kilku jednakowych plafonów z kolekcji Fortan.

Betonowy plafon Fortan dostępny jest w ofercie Black Red White online także w wersji z jednym, dwoma lub czterema źródłami światła. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów sprawia, że plafon zachowuje doskonały wygląd na wiele lat. Wszystkie lampy z naszej kolekcji objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Fortan - wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał beton/metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor szary/czarny