Plafon Frida – praktyczne oświetlenie z naturalnym akcentem

Potrzebujesz lampy do niskiego wnętrza, którą łatwo wkomponujesz w zmieniające się aranżacje? Plafon Frida to uniwersalne i nowoczesne oświetlenie, dzięki któremu ani wysokość pomieszczenia, ani zmiana wystroju nie będą spędzać Ci snu z powiek.

To bardzo płaska lampa, dzięki czemu możesz ją zamontować w niskich wnętrzach i tam, gdzie wiszący żyrandol przeszkadzałby w swobodnym otwieraniu drzwi. Dzięki prostemu designowi lampa Frida pasuje do wielu stylów i praktycznie każdego pomieszczenia. Osłona z mlecznego szkła sprawia, że światło pozostaje jasne i dobrze rozchodzi się po wnętrzu, a przy tym nie razi w oczy. Ciekawym elementem jest podstawa z olejowanego dębu, dzięki której lampa wnosi do aranżacji odrobinę naturalnego ciepła.

Drewniany plafon podkreśli urok skandynawskich wnętrz, choć możesz go wykorzystać także do oświetlenia minimalistycznej kuchni, pokoju gościnnego, biura czy recepcji. Dzięki niewielkiej wysokości możesz zamontować lampę także w małym przedsionku czy na korytarzu.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania