Plafon Frida – harmonia natury i światła

Szukasz lampy, która spowije pomieszczenie przyjemnie miękkim światłem, a przy tym nie będzie zaburzać harmonii panującej w aranżacji? Oto dyskretny i uniwersalny plafon Frida, który sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach i rozmaitych stylach wnętrz.

Prostota oraz wszechstronne zastosowanie – to jedne z największych zalet tego modelu. Minimalistyczna konstrukcja ze szkła i drewna sprawia, że lampa „wtapia się” aranżację i zarazem dodaje jej klasy. Dzięki okrągłej podstawie z olejowanego dębu plafon stanowi naturalny detal we wnętrzu, natomiast oprawa z mlecznobiałego szkła zapewnia przyjemny efekt rozproszonego, łagodnego dla oczu światła. To bardzo płaska lampa, dzięki czemu możesz ją zastosować także we wnętrzach z niskim sufitem lub wszędzie tam, gdzie wiszące klosze mogłyby przeszkadzać.

Prosta stylistyka sprawia, że lampa Frida sprawdzi się w naturalnych i nowoczesnych wnętrzach. Oprócz pomieszczeń domowych, z powodzeniem możesz użyć w recepcji, biurze, restauracji czy pokoju hotelowym.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania