Plafon Fueva 5 — prostota i estetyka

Lampa jest elementem, który nie tylko oświetla wnętrze. Wpływa m.in. na nastrój domowników, zdolność do pracy i nauki, a także komfort odpoczynku. Ponadto sprawdza się również w roli ozdoby. Podkreśla styl, w jakim zostało zaprojektowane mieszkanie.

Plafon Fueva 5 to produkt o prostym, ale estetycznym i uniwersalnym projekcie. Obudowa w kształcie koła została wykonana ze stali i posiada niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju kolor — nikiel satyna. Lampa ta zapewni dostateczne i równomiernie rozprowadzone światło. Dobrze sprawdzi się w kuchni, przedpokoju, może też posłużyć w niewielkim salonie, utrzymanym w minimalistycznym stylu.

Plafon posiada wbudowaną technologię LED. Charakteryzuje się ona długą żywotnością, ponadto nie zawiera żadnych szkodliwych materiałów — jest przyjazna dla środowiska.

Średnica lampy wynosi 28,5 cm, z kolei jej wysokość — zaledwie 2,8 cm. Model ten wprost idealnie sprawdzi się w niskich i niewielkich pomieszczeniach. Oświetli je, wprowadzi przyjemny klimat i ozdobi wnętrze.


Wymiary
Średnica 28,5 cm
Wysokość 2,8 cm
Waga 1.19 kg
Do pobrania