Plafon Gentle – efektywne i efektowne źródło światła

Czteropłomienny plafon Gentle marki Spot Light to produkt skierowany do najbardziej wymagających użytkowników, którzy w lampach sufitowych cenią sobie nie tylko niezawodność i efektywność pracy, ale także niebanalny design.

Nowoczesna plafoniera stanowi odpowiedź na najnowsze trendy wnętrzarskie. Konstrukcja lampy wykonana została z betonu (podstawa) oraz tkaniny w białym kolorze (abażury). Takie połączenie sprawdzi się zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i w instytucji czy przedsiębiorstwie.

Prezentowana lampa sufitowa wyposażona została w cztery gwinty, do których wkręcisz żarówki zakończone standardowym trzonkiem E27. Możesz wykorzystać zwykłe świetlówki, jak i energooszczędne – LED-owe (żarówki sprzedawane są oddzielnie). Dzięki czterem źródłom światła, plafon Gentle z łatwością poradzi sobie z oświetleniem większej przestrzeni , jak obszerny salon czy sala konferencyjna.

Jeśli jesteś zwolennikiem niebanalnego designu i szukasz lampy sufitowej o szerokim zastosowaniu, nowoczesna plafoniera Gentle spełni Twoje oczekiwania.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 34 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania