Plafon Giron - na jaki rodzaj światła masz ochotę?

Czasami potrzebujesz zmniejszyć moc oświetlenia, np. kiedy wieczorem chcesz się zrelaksować przy lampie, której blask nie będzie raził Cię w oczy. Czasami jest wręcz przeciwnie - kiedy robisz obiad, chcesz wyraźnie widzieć wszystkie składniki na stole. Plafon Giron umożliwia Ci wygodną regulację barwy światła w zakresie od białego ciepłego po białe zimne.

Lubisz, gdy wszelkie urządzenia w mieszkaniu obsługuje się komfortowo? Kto nie lubi! Z tego powodu nowoczesny plafon Giron posiada pilot do regulacji barwy światła i przyciemniania. Plafon możesz obsługiwać leżąc na kanapie przed telewizorem albo siedząc w fotelu z nogami założonymi na podnóżek.

Biały kolor nie wychodzi z mody! Stylowy plafon posiada metalową obudowę w kolorze białym, która będzie się komponowała z wnętrzem każdego nowocześnie zaaranżowanego mieszkania. Dobierz do niej meble o podobnej barwie! A jeśli wolisz inaczej urządzić mieszkanie, to w połączeniu z sufitem pomalowanym na biały kolor, plafon stanie się wręcz niewidoczny.

Wymiary
Średnica 100 cm
Wysokość 12 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo