Plafon Gittan – bo liczy się efekt

Idealna plafoniera powinna być praktyczna, czyli radzić sobie z oświetleniem konkretnej przestrzeni, a przy tym charakteryzować się wyjątkowym, nowoczesnym wzornictwem. Jeśli szukasz takiego właśnie produktu, trójpłomienny plafon Gittan będzie doskonałym wyborem.

Szkielet plafoniery łączy w sobie niebanalne materiały – beton i aluminium. Metalowe, chromowane klosze, za sprawą “siateczkowej” konstrukcji i trzech gwintów, bez problemu oświetlą nawet bardzo ciemne i przestronne pomieszczenie. Lampa wisząca pozwala na zastosowanie trzech żarówek o maksymalnej mocy 60 W (te nie są dołączane do zestawu).

Wbrew pozorom, plafoniera ta nie jest przeznaczona wyłącznie do dużych przestrzeni. Dzięki swym niewielkim rozmiarom (zaledwie 55 cm długości i 21 cm wysokości), z łatwością zamontujesz ją w łazience, pokoju młodzieżowym czy przedpokoju.

Nowoczesna lampa sufitowa doskonale sprawdzi się we wnętrzach monochromatycznych, utrzymanych w stylu minimalistycznym lub industrialnym. Mowa nie tylko o przestrzeniach mieszkalnych, ale również usługowych i biurowych.

Wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania