Plafon Great – sufitowe oświetlenie dla Twojego wnętrza

Szukasz sufitowego źródła światła o prostym wzornictwie? Jednocześnie cenisz sobie w tego typu dodatkach najwyższą jakość wykonania? Nie musisz iść na kompromisy! Jednopłomienny plafon marki Spot Light spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zachwycając wyjątkowym charakterem.

Nowoczesna lampa sufitowa posiada kwadratową podstawę wykonaną z betonu oraz abażur pokryty tkaniną w białym kolorze. Prostota bryły sprawia, że plafon Great sprawdzi się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Zamontowany w łazience umili i ułatwi poranną czy wieczorną toaletę, z kolei zastosowany w ciemnym przedpokoju – zadba o bezpieczeństwo domowników oraz Twoich gości, wskazując drogę do drzwi.

Sufitowa lampa posiada jeden gwint typu E27 na żarówkę o maksymalnej mocy 25 W. Bez problemu zamontujesz w niej standardową świetlówkę, jak i energooszczędną, LED-ową (żarówka sprzedawana jest osobno). Prezentowana plafoniera oferuje szeroki zakres funkcjonalności, a ponadto zgodna jest z normą ochrony IP 20, gwarantującą pyłoszczelność. Zdejmowany abażur utrzymasz w czystości bardzo łatwo – wystarczy, że przetrzesz go wilgotną szmatką.

Wymiary
Długość 13,5 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania