Plafon Kesja – do mieszkania w stylu glamour

Rozglądasz się za czymś wyjątkowym, za oświetleniem, które podniesie Twoje mieszkanie do rangi sztuki? Koniecznie weź pod uwagę lampy z kryształami, prawdziwymi lub syntetycznymi. Światło odbijane przez kryształki jest miękkie i dodaje wnętrzu przytulności, choć ważna jest też sama forma lampy. Plafon Kesja to kwadrat wielkości 45x45 cm o wysokości 15 cm.

Kryształkowa lampa posiada wbudowany LED w zestawie o mocy maksymalnej 24 i strumieniu światła 1920 lm, co odpowiada ok. 120W tradycyjnej żarówce pod względem jasności światła. Jego barwa wynosi 4000K. Oznacza to, że jej światło jest kremowo-białe i w chłodnej tonacji. Posiada gwarancję na 24 miesiące użytkowania.

Plafon LED jest wykonany z metalu, fazowanego szkła oraz kryształków. Jest on bardziej nowoczesną formą żyrandola. W interesujący sposób przełamie klasyczne, ciemne i szlachetne drewno, świetnie też uzupełni wnętrze w stylu tradycyjnym oraz glamour. To bardzo “kobieca”, niemal biżuteryjna lampa, dlatego sprawdzi się również jako oświetlenie główne w garderobie.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.