Plafon Largo – oświetlenie o oryginalnym designie

Dawno minęły czasy, gdy oświetlenie pełniło jedynie funkcję użytkową. Współczesne wzornictwo niejednokrotnie ociera się o dzieło sztuki. Przykładem artystycznej realizacji jest plafon Largo, który wygląda jak odręcznie napisana litera L w lustrzanym odbiciu. Jeśli szukasz oświetlenia, które wywołuje podziw na twarzach gości, właśnie je znalazłeś!

Designerski plafon wzbogaci wystrój średnich i dużych pomieszczeń. Oświetlenie jest wysokie na 65 cm, a jego średnica to 48 cm. Ze względu na tak spore rozmiary, plafon najefektowniej będzie wyglądał w salonie lub jadalni z wysokim sufitem. Rekomendujemy zamontować go nad stołem, przy którym z gośćmi i domownikami zasiadasz do wspólnych posiłków.

Szukasz elementów wyposażenia wnętrz o uniwersalnym designie? Biały plafon jest propozycją dla Ciebie! Jest to produkt, który świetnie komponuje się wystrojem pomieszczenia w stylu nowoczesnym, skandynawskim lub glamour. Sprawdź w naszym katalogu, jakie inne elementy kolekcji Largo przypadną Ci do gustu!

Wymiary
Średnica 48 cm
Wysokość 65 cm
Waga 2.05 kg
Do pobrania