Plafon Largo – oświetlenie w najlepszym stylu

Gustowne wnętrze w nowoczesnym stylu potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, które podkreśli jego wyjątkowy styl. Plafon Largo w białym kolorze to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i zadowoli nawet najbardziej wymagających. Przekonaj się, jak pięknie będzie wyglądać przyszłość w Twoim domu.

Nowoczesny plafon Largo składa się z łuku podtrzymującego dwa pierścienie ustawione względem siebie asymetrycznie. Mniejszy z nich umieszczony jest wewnątrz drugiego, co tworzy ciekawy efekt i dodaje całości dynamizmu. Oświetlenie stworzone zostało z najlepszej jakości metalu w modnym białym kolorze. Dzięki temu pasuje do kolorystyki każdego wnętrza i podkreśla jego nowoczesny charakter. Źródło białego, przyjaznego dla oczu światła stanowi moduł LED, wbudowany za akrylową osłoną. Lampa przymocowana jest do okrągłej podstawy znajdującej się na suficie.

Oświetlenie Largo w minimalistycznym stylu doskonale oświetli modny salon, sypialnię, kuchnię czy przedpokój. Sprawdzi się zarówno jako ozdoba nowoczesnych wnętrz, jak i tych urządzonych klasycznie.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 36 cm
Waga 2.55 kg
Do pobrania